Forward Assault

87.203 oyunun

83%

Bu oyun mobil cihazlarda desteklenmeyen teknolojiyi kullanıyor.

Forward Assault, sadece kesin atışları olan en güçlü kişilerin yaşayabileceği harika bir aksiyon oyunudur! Oyun birinci şahıs tetikçisi ve Bullet Force 'un yaratıcılarından.

Muhteşem 3D grafiklerin tadını çıkarın! En sevdiğin tüm silahları silah dükkanında bul. Tarzınıza karar verin. Keskin nişancı mısın yoksa slot makinesi mi kullanmayı tercih edersin? Aşırı seviyorsanız, düşmanı geride bırakmaya çalışın ve yakın mesafedeki silahlarla onu sessizce öldürün. Kim kazanacak ve kim yenilecek?

Oyununu yarat. Dört oyun modundan birini seçin. Counter Strike'ı seviyor musun? Teröristlerin ve teröristlerin birbirlerine karşı savaşacakları bir oyuna başlayın. Bombayı yok et ya da kendin uçur! Bir odada en fazla 16 oyuncu oynayabilir. Bu gecikme olmadan hızlı oyun ve daha fazla insanla aynı zamanda eğlenceli olmasını sağlar.
Arkadaşlarınızla veya dünyanın her yerinden insanlarla birlikte çalışın. Grubunuzun lideri ol. Öldürülme! Koş, saklan ve en önemlisi her zaman silahını hazırla. Düşman her köşeyi gizler.
Para kazan ve yeni silahların kilidini aç. Tüm silahlar ve hatta eldivenler özelleştirilebilir. Farklı renkler ve temalar arasından seçim yapın. Oynarken her şey için para kazanıyorsun.

Tereddüt için kesinlikle hiçbir sebep yoktur. Oyuna başla ve oyna. Oyunun WebGL teknolojisi olduğunu ve yüksek kaliteli bir oyun olduğunu anlamak önemlidir. Boyutu 333 MB'dir ve oyunun bilgisayarınıza daha uzun süre yüklenmesine neden olabilir. Ama cesaretini kırma, çünkü buna değer! İyi eğlenceler.

Yaş sınırı: PACO16

Yayınlandı Dec 10, 2019

Sınıflandırma

Daha fazla göster

Oyun için yorum yaz Forward Assault

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız

Oturum aç Oturum aç

*cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~

Yorumların sırası:

En iyi yorumlar

    Load comments

    *cesur*  _italik_  ~ kesişmek ~