Bobble Shooter

214 496 grałem

94%

Bubble Shooter to kolejna klasyczna gra, w którą grałeś w przeszłości lub nadal grasz, na przykład podczas podróży do domu środkami transportu publicznego. Pierwotnie była to gra wideo z 1994 roku o nazwie Puzzle Bobble. Gra rozprzestrzeniła się po całym świecie z Japonii i znalazła tysiące fanów. Bubble Shooter i jego wariacje trafiły na telefony komórkowe w 2010 r. (IOS) i 2012 (Android).

Celem gry jest pozbycie się wszystkich pęcherzyków w polu gry, strzelając tymi samymi kolorowymi bąbelkami na grupie baniek w obszarze gry, które mają również ten sam kolor. Pozbędziesz się bańki z powodzeniem po trafieniu grupy trzech lub więcej tych samych kolorowych bąbelków. Gra kończy się, gdy bańka dotrze do dolnej części ekranu gry. Pamiętaj: im więcej bąbelków zniszczysz w jednej turze, tym wyższy jest twój wynik.

Dzisiejsza gra jest jedną z odmian Bubble Shooter, która jest całkowicie dostosowana do Twojej przeglądarki. Możesz cieszyć się grą bez żadnych problemów na komputerze lub telefonie komórkowym, dzięki płynnemu działaniu gry przy małym rozmiarze pliku. Baw się dobrze.

Limit wieku: PACO3

Opublikowano Jul 29, 2019

Kategoryzacja

Pokaż więcej

Pozostaw komentarz do gry Bobble Shooter

Aby dodać komentarz, musisz być zalogowany

Zaloguj Się Zaloguj Się

*pogrubienie*  _kursywa_  ~ przekreślony ~

Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 21. 9. 2020 19:54